> <

O NAS

Jesteśmy związani z tańcem od wielu lat. Tak, jak w wielu przypadkach zaczęliśmy od pomysłu, który narodził się na skutek braku dobrego i trwałego produktu na rynku. Nie mogliśmy znaleźć ochraniaczy, które byłyby zadowalające pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Wiedzieliśmy również, że inni tancerze mają ten sam problem. Mieliśmy możliwości i skorzystaliśmy z szansy. Tak zaczęła się nasza historia z produkcją ochraniaczy na obcasy w 2008r. W chwili obecnej mamy w ofercie 58 modeli – w większości dostępnych ze skórą na spodzie.

W 2017 roku wprowadziliśmy do oferty nowe produkty – szczotki do skórzanych spodów obuwia tanecznego oraz ochraniacze baletowe do puent. Uzyskanie właściwego produktu to długi proces, począwszy od wyboru najlepszego tworzywa przez odpowiedni tok produkcji, jak również przez próby – w przypadku tworzenia nowych modeli, aż do końcowego etapu wyprodukowania właściwego ochraniacza, czy innego produktu. Jest to dla nas wyzwanie, ale zawsze je podejmujemy, ponieważ sprostanie oczekiwaniom Klienta jest dla nas najważniejsze. Nieustannie poszerzamy ofertę. W 2018 r. stworzyliśmy łyżkę do obuwia i udoskonaliliśmy logo poprawiając tym samym jakość całego produktu, rok później wprowadziliśmy czyścik do butów satynowych. Oba produkty-podobnie jak szczotki -dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej z kolekcji Basic i Pearl.

Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy ma konkretną i ważną do spełnienia rolę. Skupiamy się na precyzji w wykonywaniu produktów i ich najwyższej jakości. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.