> <


Witamy Państwa na stronie FPH GALA,

Nasza firma specjalizuje się w produkcji ochraniaczy na obcasy do butów damskich. Największe zastosowanie znajdują one w obuwiu do tańca towarzyskiego, niemniej jednak zauważalny jest światowy trend wykorzystania nakładek w standardowym obuwiu damskim.

Ochraniacze chronią nie tylko powierzchnię przed zarysowaniem, ale przede wszystkim obcas i flek przed zniszczeniem. O ile dla tancerek uszkodzenie obcasa może być rezultatem wielogodzinnych ćwiczeń na parkiecie, o tyle dla użytkowniczek zwykłych czółenek może być to zazwyczaj wynikiem styczności ze specyficznym podłożem typu piasek, trawa, żwir. Nie trudno o to podczas plenerowych uroczystości (śluby, przyjęcia), na których obowiązuje określony dress code.

Nieustannie wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego oprócz podstawowego produktu jakim jest ochraniacz, stworzyliśmy również szczotkę do skórzanych spodów, łyżkę oraz czyścik do butów satynowych. Ofertę poszerzyliśmy także o paski i ochraniacze baletowe do puent.

Ofertę kierujemy do producentów butów tanecznych, sklepów z akcesoriami do tańca, szkół tańca, jak również producentów obuwia damskiego, w tym szczególnie ślubnego oraz do Wszystkich którzy są zainteresowani naszym produktem.

Pragniemy podkreślić, że najwyższa jakość ma dla nas podstawowe znaczenie. Nasz Klient otrzymuje towar najlepszy, a jego zadowolenie i powrót z kolejnymi zamówieniami jest dla nas największą motywacją do pracy i tworzenia kolejnych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W przypadku pytań i dodatkowych informacji prosimy o kontakt.